# Priezvisko Meno Štátna príslušnosť Reg.číslo Dátum narodenia Poznámka
1 Bagiň Michal SVK 2001
2 Bakoš Filip SVK 2004
3 Hlinka Alex Carlo SVK 2002
4 Hrnčár Lukáš SVK 2001
5 Hromada Branislav SVK 2000
6 Hronský Matúš SVK 2003
7 Hronský Samuel SVK 2000
8 Hupka Daniel SVK 2000
9 Janoušek Roman SVK 2000
10 Kielar Matej SVK 2003
11 Kováč Martin SVK 2001
12 Lacko Ivan SVK 2000
13 Linder Roman SVK 2000
14 Lukáč Patrik SVK 2002
15 Matuška Maxim SVK 2002
16 Mojžiš Dominik SVK 2002
17 Rozenberg Róbert SVK 2000
18 Schnierer Marek SVK 2002
19 Štípala Roman SVK 2001
20 Vaško Martin SVK 2000

Hlavný tréner: Róbert Hajský

asistent trénera, vedúci družstva: Branislav Hromada st.

 

Výsledky juniorov súťažný ročník 2018/2019.

17.Okt MBA Prievidza MBK Handlová 160:79 (71:43)
29.Sep MBA Prievidza BKM Iskra Svit 115:65 (53:30)
30.Sep MBA Prievidza BK 04 AC LB SNV 101:111 (51:44)
13.Okt MBK Karlovka Bratislava MBA Prievidza 50:80 (22:41)
14.Okt BKM SPU Nitra MBA Prievidza 70:65 (50:34)
27.Okt MBA Prievidza MBK Victoria Žilina 71:95 (31:52)
28.Okt MBA Prievidza IMC Slovakia P. Bystrica 81:96 (40:47)
10.Nov ŠBK Junior Levice MBA Prievidza 109:67 (52:38)
11.Nov ŠKP BBC Banská Bystrica MBA Prievidza 82:57 (44:24)
24.Nov MBA Prievidza 1 BK Michalovce 77:69 (31:28)
25.Nov MBA Prievidza KB Slávia TU Košice 67:102 (33:42)
28.Nov MBK Handlová MBA Prievidza 75:102 (34:49)
8.Dec BK 04 AC LB SNV MBA Prievidza 65:67 (43:35)
9.Dec BKM Iskra Svit MBA Prievidza 67:83 (34:48)
4.Jan MBA Prievidza MBK Karlovka Bratislava 82:55 (36:24)
12.Jan IMC Slovakia P. Bystrica MBA Prievidza 92:76 (47:41)
13.Jan MBK Victoria Žilina MBA Prievidza 103:62 (56:20)
16.Jan MBA Prievidza BKM SPU Nitra 90:66 (46:33)
26.Jan MBA Prievidza ŠKP BBC Banská Bystrica 65:69 (30:40)
27.Jan MBA Prievidza ŠBK Junior Levice 61:90 (40:34)
9.Feb KB Slávia TU Košice MBA Prievidza 107:79 (63:35)
10.Feb 1 BK Michalovce MBA Prievidza 83:88 (48:38)

 

 

Základná skupina

 

 

Por. Družstvo Zápasy Výhry Prehry
Skóre
Rozdiel Body
1.
ŠBK Junior Levice
22
21
1
1949 : 1398
551
43
2.
KB Slávia TU Košice
22
18
4
2032 : 1463
569
40
3.
IMC Slovakia P. Bystrica
22
18
4
1955 : 1539
416
40
4.
MBK Victoria Žilina
22
17
5
1987 : 1601
386
39
5.
ŠKP BBC Banská Bystrica
22
15
7
1646 : 1359
287
37
6.
BK 04 AC LB SNV
22
10
12
1709 : 1697
12
32
7.
MBA Prievidza
22
10
12
1796 : 1800
-4
32
8.
1 BK Michalovce
22
8
14
1567 : 1646
-79
30
9.
BKM SPU Nitra
22
6
16
1573 : 1710
-137
28
10.
MBK Karlovka Bratislava
22
5
17
1458 : 1804
-346
27
11.
MBK Handlová
22
3
19
1522 : 2391
-869
25
12.
BKM Iskra Svit
22
1
21
1118 : 1904
-786
21
Družstvo BKM Iskra Svit má 2 kontumačné prehry bez priznania bodu.

 

Družstvo juniorov skončilo po základnej časti na 7.mieste (10 výhier,12 prehrier) a tak sa predstavíme v skupine o 7.-12.miesto. O tom, že sme nepostúpili do skupiny 1.-6.miesto rozhodli vzájomné zápasy so Spišskou Novou Vsou a rozdiel +9 bodov pre Spišskú.

 

Vyžrebovanie súťaže: Juniori U19 2018/2019
 Skupina o 7.-12.miesto
23.2.2019 24.2.2019
B1. MBK Handlová MBA Prievidza
B2. BKM Iskra Svit MBK Karlovka Bratislava B4. BKM Iskra Svit BKM SPU Nitra
B3. 1.BK Michalovce BKM SPU Nitra B5. 1.BK Michalovce MBK Karlovka Bratislava
9.3.2019 10.3.2019
B6. MBK Karlovka Bratislava BKM SPU Nitra
B7. MBK Handlová BKM Iskra Svit B9. MBK Handlová 1.BK Michalovce
B8. MBA Prievidza 1.BK Michalovce B10. MBA Prievidza BKM Iskra Svit
23.3.2019   24.3.2019
B11. BKM Iskra Svit 1.BK Michalovce
B12. MBK Karlovka Bratislava MBK Handlová B14. MBK Karlovka Bratislava MBA Prievidza
B13. BKM SPU Nitra MBA Prievidza B15. BKM SPU Nitra MBK Handlová
Odvetná časť – Skupina o 7.-12.miesto
6.4.2019 7.4.2019
B16. MBA Prievidza MBK Handlová
B17. BKM SPU Nitra BKM Iskra Svit B19. MBK Karlovka Bratislava BKM Iskra Svit
B18. MBK Karlovka Bratislava 1.BK Michalovce B20. BKM SPU Nitra 1.BK Michalovce
27.4.2019 28.4.2019
B21. BKM SPU Nitra MBK Karlovka Bratislava
B22. 1.BK Michalovce MBK Handlová B24. BKM Iskra Svit MBK Handlová
B23. BKM Iskra Svit MBA Prievidza B25. 1.BK Michalovce MBA Prievidza
11.5.2019 12.5.2019
B26. 1.BK Michalovce BKM Iskra Svit
B27. MBA Prievidza MBK Karlovka Bratislava B29. MBK Handlová MBK Karlovka Bratislava
B28. MBK Handlová BKM SPU Nitra B30. MBA Prievidza BKM SPU Nitra

Výsledky skupina 7 – 12. miesto:

23.Feb MBK Handlová MBA Prievidza 85:89 (51:40)
9.Mar MBA Prievidza 1 BK Michalovce 84:48 (35:20)