Ročník narodenia 2004 a mladší

Číslo          Meno a Priezvisko          Dátum narodenia          Výška          

1                 Marko Géczy                    12.10.2004                      160 cm

4                Juraj Sadloň                     18.08.2004                      175 cm

5                Denis Barnák                   09.05.2005                      168 cm

6                Adrián Rybár                   25.06.2004                      180 cm

7                Andreas Cmar                 07.03.2004                       180 cm

8                Pavol Gajdoš                    17.01.2004                        178 cm

9                Jakub Sýkora                   17.01.2004                        175 cm

10              Krištof Kabina                 10.09.2004                       186 cm

11               Adam Králik                    07.05.2005                        172 cm

13              Samuel Cabuk                 13.08.2004                        183 cm

17              Filip Bakoš                      10.03.2004                         198 cm

18              Jaroslav Píš                     23.11.2004                         172 cm                                             

21              Michal  Pammer            07.01.2005                        168 cm

22              Nicolas Múčka               15.04.2004                        170 cm

23              Šimon Vavro                   20.02.2004                       180 cm

30              Stanislav Varačka          20.08.2004                       175 cm

33              Jakub Hudec                   08.09.2004                      193 cm

 

Hlavný tréner: Mgr. Milan Ďuriš

Asistent trénera: Dušan Géczy

Vedúci družstva: Martin Vrška

 

  1. Liga starších žiakov – skupina o 1. – 8. miesto

 Sobota  09.03.2019  : BKM Iskra Svit : MBA Prievidza  64 : 61 (16:12, 26:29, 37 : 42 )

Bakoš 14 ( 1F+, 1dlú, 4dlo,4zl, 2bs, HP 19,5 ), Gajdoš 12 ( TH 2/4, 3dlo, 4zl, 1as, HP 12,6 ), Holík 10 (  1F+,3dlo, HP 12,4 ), Géczy 9 ( TH 0/2, 1F+, 8zl, 6as, HP 18,0 ), Kabina 6 (TH 2/6, 1F+, 2dlú, 8dlo,1zl, HP 7,1 ),  Sýkora 5 (1) ( 1F+, 2dlo, 1zl, HP 7,4 ) Barnák 5 (1) HP 3,4  ešte hrali  Cabuk, Cmar, Rybár a Králik.

 

Nedeľa  10.03.2019  : MBK Victoria Žilina : MBA Prievidza  69 : 70 (17:16, 35:39, 59 : 52 )

Bakoš 29 ( TH 4/5, 4F+, 5dlú, 6dlo,2zl,  HP 31,5 ), Cabuk 12 ( TH 2/6, 5F+, 3dlú, 6dlo, 1zl,  HP 14,7 ),  Holík 10 ( TH 0/2, 3F+, 5dlú, 5dlo, 2zl,  HP 14,9 ), Kabina 8 ( 1F+, 1dlú, 10dlo,1zl, 1as, HP 16,3 ),  Cmar 5 (1) (  2zl, 1as, HP 5,4 )  Géczy 2  ( 1dlo, 4zl, 4as, HP 4,5 ) Králik 2 ( TH 0/1, 1dlo, HP 0,5 )  Barnák 1   ( TH 1/2, 1dlo HP – 5,2 ), Gajdoš 1 ( TH 1/4, 3F+,  5dlo, 3zl, 2as,  HP 3,7 ),    ešte hrali  Rybár a Sýkora.

V dvoch vyrovnaných víkendových zápasoch o postup do finálovej štvorky sme vo Svite ťahali za kratší koniec.

 Sobota  09.02.2019  : MBA Prievidza : BK INTER Bratislava  45 : 59 ( 8:10, 20: 26, 33 : 41 )

Bakoš 11 ( TH 1/4, 4F+, 5dlú, 9dlo, 1zl, 2bs, HP 12,5 ), Cmar 7 (1) (  1dlo, 3zl,HP 7,8 ),  Kabina 6 (  1F+, 5dlú, 8dlo,1zl, HP 13,9 ),  Králik 6 ( 2zF+, 1dlú, 2dlo,1as, HP 14,9 ), Gajdoš 5  ( 1F+, 1dlo, 4as,3bs, HP 8,1) Géczy 4  ( 1dlú, 2zl, 1as, HP -2,7 ), Sýkora 4 ( TH 4/4, 2F+, 3dlo, 1as, HP 2,8 ) Rybár 2 ( TH 0/2, 1F+, 3lú, 6dlo, 1zl, HP 0,6 )  Barnák 0 ( 1F+, 1dlo, HP -3,2 ),

 

Nedeľa  10.02.2019  : MBA Prievidza : BK Lokomotíva Sereď  85 : 65 ( 23:11, 51: 28, 71 : 52 )

Bakoš 21 ( TH 3/7, 6F+, 7dlú, 8dlo, 4zl, 2as, 1bs, HP 27,1 ), Kabina 18 ( TH 4/10, 5F+, 8dlú, 9dlo,5zl, 2as, 1bs,HP 30,6),  Králik 12  (1) ( TH1/2, 6zF+, 6dlú, 7dlo,4zl,2as,1bs, HP 21,0,) Géczy 10  ( 1dlú, 3as, HP 6,5 ), Cmar 10 (1) ( TH 1/2, 2F+, 2dlú,1dlo, 2zl, 5as,HP 12,4 ), Rybár 8 ( 2F+, 5lú, 8dlo, 1zl, HP 14,3 ), Barnák 2 ( 1dlo, HP 2,0 ), Gajdoš 2 ( 2dlo, 1dlú, 2zl, 3as, HP 3,3 )  Sýkora 2 (  2dlú, 1dlo, 2zl,3as, HP 3,3 ).